Preparaty na odleżyny

Produkty, które dla Państwa przygotowaliśmy cieszą się renomą wśród pacjentów jak i specjalistów dostarczane są przez producentów o ugruntowanej renomie.

Odleżyny są ogromnym problemem osób przebywających większość czasu w łóżku, lub całkowicie przykutych do łóżka. Charakteryzują się tym, że powstają w bardzo krótkim czasie. Już kilkanaście godzin przebywając w jednej pozycji może skutkować pojawienie sie pierwszych symptomów odleżyn. Z czasem odleżyny przybierają bardziej zaawansowana postać.

Rany, które powstają na skutek odleżyn należy leczyć specjalistycznymi środkami które prezentujemy Państwu na naszej stronie.

Odleżyny sprawiają osobom nieopuszczającym łóżka potworny ból. Co więcej, niewłaściwa pielęgnacja odleżyn, może doprowadzić do wystąpienia zakażenia, które może się negatywnie odbić na całym organizmie.

Zagrożenie jak rozpoznać? W pierwszej kolejności pojawia się zaczerwienienie skóry. W następnej fazie zaczerwienione miejsce zaczyna ciemnieć; brak odpowiedniego ukrwienia tkanek powoduje ich obumieranie. W ostatniej fazie następuje oderwanie obumarłych tkanek od zdrowych co powoduje otwarcie odleżyny.

preparaty na odleżyny oraz ciężko gojące sie rany

Aktywne filtry