search

Materac przeciwodleżynowy - Systam Polyplot

729,99 zł
Brak podatku Dostawa w ciągu 1-2 dni

Materac przeznaczony jest do leczenia oraz profilaktyki odleżyn I i II stopnia - całkowicie zastępuje tradycyjne materace zmienno-ciśnieniowe.

Jest to bardzo istotne dla osób u których stan zdrowia lub dyskomfort związany z wibracjami stosowanie materaców zmienno-ciśnieniowych nie jest zalecane lub wręcz niemożliwe

Rozmiar materaca
Ilość

Materac przeciwodleżynowy - Systam Polyplot z pokrowcem

Materac wykonany jest z wysoko wytrzymałej piany poliuretanowej dzięki czemu jest on trwały, elastyczny i miły w dotyku co przekłada się na komfort użytkowania.

Dzięki dużej powierzchni bloczków materac lepiej przylega do ciała, co obniża nacisk na miejsca narażone na powstanie odleżyn.
Przerwy pomiędzy bloczkami zapewniają prawidłowy przepływ powietrza.
Materac posiada zaokrąglone rogi co pozwala na łatwy montaż.
Polyplot jest kompatybilny z łóżkami rehabilitacyjnymi.

Piana HR gęstość 40 kg/m3

Piana jest wysoko elatyczna co gwarantuje przyjemny komfort użytkowania.
Piana posiada miliony pęcherzyków powietrza co pozwala idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała, oraz zapewnia odpowiednią wentylacje przez co zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni - dlatego polecany jest nawet dla alergików.
Posiada atest niepalności co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa
Piana HR odzyskuje pierwotny kształt dwa razy szybciej od standardowej piany.
Materac szybciej reaguje na zmiany pozycji pacjenta dzięki czemu lepiej zabezpiecza przed powstaniem odleżyn.Pokrowiec PU bi-elastyczny Polymaille

Pokrowiec jest nieprzemakalny i oddychający, a ponadto rozciąga się co zapobiega tarciom podczas zmiany pozycji pacjenta.
Hypoalergiczna powłoka z poliuretanu ( właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne).
Pokrowiec posiada antypoślizgową podstawę co zdecydowanie ułatwia użytkowanie, można go dezynfekować na zimno oraz prać w temperaturze do 95 stopni Celsjusza.
Dzięki zamkowi błyskawicznemu z trzech stron łatwo się go zdejmuje oraz zakłąda.
ATEST NIEPALNOŚCI.

Zwracamy się z prośbą, aby przed wyborem materaca zapoznać się dokładnie z tabelą rozmiarów. Wymiary naszych materacy są w odpowiedniej tolerancji mniejsze od wymiarów leża producentów łóżek co powoduje, że idealnie dopasowują się do większości z nich. Informujemy również, iż nasze materace produkowane są z wysokiej jakości piany medycznej metodą wtrysku, w wyniku czego podstawa materaca jest szersza niż jego wierzch. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na jakość i walory użytkowe wybranego rozmiaru materaca.

5 Przedmioty
Nowy produkt
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.